Renowacja zegarków w Krakowie | Zegarmistrz.com

Zegarki to akcesoria, które od wieków nie wychodzą z mody – cenią je zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Z uwagi na to, że są zazwyczaj tworzone z wysokiej jakości materiałów, mogą służyć nam niezawodnie przez wiele lat. Jednak wieloletnia eksploatacja może przyczynić się do zaistnienia awarii lub niekorzystnych zmian estetycznych. Ze względu na to, że akcesoria te często niosą za sobą wartość sentymentalną, warto postawić na ich profesjonalną renowację. Jest to możliwe dzięki marce Zegarmistrz.com, która zajmuje się świadczeniem takich usług już od 120 lat.
Renowacja zegarków w Krakowie

Na czym polega renowacja starych zegarów w Krakowie?

Niezależnie od tego, czy zegarek wymaga drobnych napraw, czy też kompleksowej renowacji, specjaliści staną na wysokości zadania. W zakres świadczonych usług wchodzi remont mechanizmu, wymiana szkła i paska, renowacja koperty, cyferblatu oraz wskazówek i wiele więcej. Dzięki precyzyjnej, profesjonalnej pracy fachowców z doświadczeniem zegarek otrzymuje nowe życie i może nam służyć niezawodnie przez kolejne dekady. Aby skorzystać z usługi renowacji starego zegarka, możemy dostarczyć go osobiście lub wysłać za darmo do salonu firmy w Krakowie.

Jakie są metody renowacji zegarków?

Zegarmistrz.com to rodzinna firma, która funkcjonuje od 120 lat. Kolejne pokolenia zegarmistrzów posiadają ogromną wiedzę zarówno na temat nowoczesnych metod renowacji zegarków, jak i tych stosowanych wiele lat temu. Dzięki temu specjaliści są w stanie każdorazowo dostosować strategię renowacji do wieku i rozwiązań zastosowanych w konkretnym zegarku. Kunszt profesjonalistów pozwala zachować sentymentalną wartość akcesorium, a jednocześnie uczynić go prawdziwie niepowtarzalnym i w pełni funkcjonalnym.

Ile kosztuje renowacja zegarka w Krakowie?

Ze względu na to, że każdy zegarek cechuje się innymi parametrami i wymaga mniejszego lub większego nakładu czasu na naprawę, firma nie podaje orientacyjnych cen – koszt usługi jest możliwy do ustalenia dopiero po otrzymaniu zdjęć zegarka, a także rozmowie z jego właścicielem. Dzięki temu współpraca ze specjalistami przebiega profesjonalnie, a procedura wyceny zapewnia jej uczciwość. Podczas rozmowy z posiadaczem zegarka firma ustala zakres prac – mogą one obejmować jedynie podstawowe czynności, które przywrócą zegarkowi funkcjonalność, jak i kompleksowy zestaw prac, które sprawią, że będzie on wyglądał jak nowy.